Włodzimierz SZAŁABAJ

Okręg wyborczy nr 4

Urodziłem się 19.08.1960 w Garbatce Letnisko, od 55-ciu lat mieszkam w Pionkach. Jestem żonaty, mam troje dorosłych dzieci – Aleksandra, Martę, Annę. Mam wykształcenie wyższe, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Zawodowo pracowałem w Pionkach oraz w Radomiu, obecnie jestem na emeryturze. Moje zainteresowania to: prace na działce, uprawianie turystyki rowerowej oraz wszelkie formy rekreacji sportowej, takie jak: piłka siatkowa, pływanie, jazda na łyżwach i nartach.

Mając na uwadze zrównoważony rozwój miasta oraz dobro mieszkańców podjąłem decyzję       o kandydowaniu do Rady Miasta Pionki. W swojej działalności publicznej zamierzam wspierać wszystkie inicjatywy społeczne i gospodarcze zmierzające do poprawy życia. Na moje wsparcie i pomoc mogą liczyć stowarzyszenia i instytucje działające na terenie Naszego Miasta.

Stowarzyszenia w swoich strukturach zrzeszają mieszkańców w rożnych grupach wiekowych     i zdrowotnych. To zróżnicowanie powoduje występowanie różnych potrzeb oraz oczekiwań, które będę starał się razem z Państwem spełniać. Mając powyższe na uwadze stawiam siebie do Państwa dyspozycji. Jako radny Rady Miasta Pionki zamierzam mieć realny wpływ na otaczającą rzeczywistość i wspierać nowo wybranego Burmistrza Naszego Miasta.

 

Moim Kandydatem na Burmistrza Miasta Pionki jest Pan Robert Kowalczyk.