Kamil PANUFNIK

Mam 34 lata, urodziłem się i wychowałem w Pionkach, gdzie obecnie mieszkam. Z wykształcenia jestem magistrem bankowości, ponadto ukończyłem studia licencjackie na kierunku administracja.               

Moje doświadczenie zawodowe, związane jest z szeroko rozumianą bankowością. W przeszłości pracowałem w banku BGŻ S.A., PKO BP S.A oraz BPS S.A. W ostatnim czasie byłem analitykiem             w Departamencie Zarządzania Produktów oraz Departamencie Relacji Zrzeszeniowych i Korporacyjnych   w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Obecnie jestem specjalistą ds. leasingów w FCA Group Bank Polska S.A. Prywatnie jestem żonaty, mam 5 letnią córkę. W wolnych chwilach interesuję się sportem, kolekcjonuje także płyty winylowe i magnesy z całego świata.

Cztery lata temu po blisko dekadzie życia w stolicy, przekonani do słuszności swojej decyzji postanowiliśmy z rodziną wrócić na stałe do Pionek i właśnie z tym miejscem związać swoją przyszłość. Realne zainteresowanie miastem rodzinnym w każdym aspekcie jego funkcjonowania, jak również wewnętrzny brak zgody na sposób w jaki obecnie jest zarządzane, zaważyło na tym, iż zdecydowałem się wystartować w tegorocznych wyborach samorządowych do Rady Miasta.

Startuje z okręgu nr 7, ponieważ tu się wychowałem i tu spędziłem większą część swojego życia. Głos tego okręgu w ostatnim czasie był słabo słyszany na sesjach Rady, dlatego moim celem i zadaniem, które przed sobą stawiam jest odwrócenie tej niekorzystnej tendencji. Uważam, że sprawy związane      z administracją miasta, zaczynają się od indywidualnych spraw i problemów każdego jej mieszkańca, dlatego najistotniejsze będzie dla mnie wsłuchiwanie się w Państwa sugestie i potrzeby. Jako obywatel    i mieszkaniec Naszego Miasta chciałbym mieć szansę na kreowanie teraźniejszości i przyszłości Pionek, współpracując z nowo wybranym Burmistrzem, będąc realnym głosem   i reprezentantem jego mieszkańców.

W związku z powyższym proszę o Państwa poparcie.